Giresun'un Özenle Seçilmiş En Kaliteli Yağlı Fındığını Sizler ile Buluşturuyoruz...
Sitemizden Yapacağınız 1500 TL ve Üzeri Tüm Alışverişleriniz Ücretsiz Kargo!... Sitemizden Yapacağınız 1500 TL ve Üzeri Tüm Alışverişleriniz Ücretsiz Kargo!... Sitemizden Yapacağınız 1500 TL ve Üzeri Tüm Alışverişleriniz Ücretsiz Kargo!... Sitemizden Yapacağınız 1500 TL ve Üzeri Tüm Alışverişleriniz Ücretsiz Kargo!...

Sıkça Sorulan Sorular

Firma Ünvanı: 
PATAR GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
Firma Adresi: 
BAHÇELİEVLER MAH. KADAYIFCI SK. PAZAR FINDIK FABRİKASI LOJMANI NO: 32 İÇ KAPI NO: 1 BULANCAK/ GİRESUN
Firma Telefonu:
(0454)3185200
Watsapp Canlı Destek:
+90541 318 52 00

E-posta Adresi:
[email protected]
Firma Ünvanı: 
PATAR GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
Firma Adresi: 
BAHÇELİEVLER MAH. KADAYIFCI SK. PAZAR FINDIK FABRİKASI LOJMANI NO: 32 İÇ KAPI NO: 1 BULANCAK/ GİRESUN
Firma Telefonu:
(0454)3185200
Watsapp Canlı Destek:
+90541 318 52 00

E-posta Adresi:
[email protected]
Ödemelerinizde Havale veya EFT 'yi kullanabilir. Aşağıda yer alan IBAN numaramıza sipariş tutarınız kadar ödeme yapabilirsiniz.

Ödemenizi yaptıktan sonra numaramız dan teyit alabilirsiniz.

Firma: PATAR GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

IBAN : TR470006400000170300251796

Türkiye İş Bankası A.Ş. Bulancak Şubesi

Şube Kodu: 7030

Hesap Numarası: 0251796Firma: PATAR GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ


IBAN : TR620001200937700010260094

Halk Bankası

Şube Kodu: 377

Hesap Numarası: 010260094
Siparişleriniz  0-1499,99 TL arası ise 95,90 TL Kargo Ücreti Uygulamamız vardır. Siparişleriniz 1500 TL ve üzeri olduğunda Ücretsiz Kargo şeklinde firmamız tarafından karşılanmaktadır.

 Ancak değişim veya iade gibi seçeneklerde Kargo Ücreti tarafınızca karşılanacak, gönderimlerinizi bu şekilde yapmanız gerekmektedir. 

Ürünü tarafımıza iade veya değişim yaparken, tarafınıza daha uygun bir Kargo Ücreti yansıması için firmamızın çalışmış olduğu Kargo Firmasını tercih edebilirsiniz. Ürünü kargoya vermeden önce firmamız ile iletişime geçerek anlaşmalı kargo kodu alabilirsiniz. 

Sitemizden yapmış olduğunuz siparişlerde tarafınıza ürün faturalı gönderilmektedir. Lütfen ürünü iade ederken faturanızın cep telefonu ile fotoğrafını çekerek ürün içerisine koymayı unutmayınız. Ürünün kargo şirketi tarafından kaybolması veya başına olumsuz bir durum gelmesi durumunda fatura sizlerin ve bizlerin güvencesi olacaktır.
 

 
 
Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 14 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Ürün Değişim Koşulları

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 14 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Müşterinin talebi doğrultusunda üzerinde işlem,değişiklik,kişiselleştirme yapılan ürünlerin değişim ve iadelerinde mağaza ücret üzerinde kesinti yapma hakkına sahiptir.  Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.
 
 
Kapıda Ödeme Seçeneğimiz YOKTUR. Firmamız bu çalışma şeklini firma politakası gereği kullanmamaktadır.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...